Kiralık Araç Firması

BENİM-RENT-A-CAR
BENİM-RENT-A-CAR

Araba kiralama Ankara denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Benim rent a car verdiği kaliteli hizmet ve güvenilir kadrosu ile hizmetinizde.

Bünyesinde en iyi araçları barındıran sektörün en iyilerinden olmayı kısa zamanda başarmış olan firma yenilikleri yakından takip eden ve müşteri odaklı olmayı  başarıyor. Yenilikçi düşünceye sahip ve müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün firmasını daha da yüksek hizmet kalitesine taşıyan firma araç kiralamak isteyenler için farklı hizmetler sunuyor.

Araç kiralama fiyatlarında %45 indirimler ve 15 Eurodan başlayan teklifler ile sizlere en uygun hizmeti vermek için çalışıyorlar.

Bununla da sınırlı değil 7/24 araç hizmeti sunuyorlar her hangi bir problem ve ihtiyaç doğrultusunda aracınız arızalandığında acil destek verip yardım ediyorlar. Sizde bu arada lastik tamircisi veya çekici hizmeti veren diğer firmalardan acele etmeden yardım alabiliyorsunuz yolda kalmaksızın devam edebiliyor sınırsız hizmet alabiliyorsunuz.

Firma Yetkilisi ; İlk olarak Benim Saatlik Transfer Hizmeti, Benim Deneyimim ve Benim Kiralık Aracım gibi yenilikçi çözümler sunduklarını belirtiyor. Bu anlayış da olmalarında  en büyük etken ve  hedeflerinin ilk olarak Ankara’da araç kiralama ve hava alanı transferi konusunda ilk akla gelen firma olmak. Daha sonra ise tüm Türkiye’de araba kiralama alanında önde gelen firmalar arasına girebilmek olduğunu ve bunun için de ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarını ve müşteri odaklı çalıştıklarını belirtiyor.

Her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Adres : Merkez – Demetgül Mahallesi 422. Sokak 32/15
Şube : Esenboğa Havalimanı
Yenimahalle/ANKARA
Telefon: 0312 334 31 00 – 0532 401 78 96
E-posta: info@benimRentacar.com
Çalışma Saatleri: 7/24