Kekova Tekne Turu

kekova sailing
kekova sailing

Tekne turu hizmeti veren ve bu sektöre 1985 yılında Dalgıç isimli bir balıkçı teknesiyle başlamışlardır . Kaptan ismi Durali o yıllardan beri babası Süleyman Durali kaptanı hep yanında denize götürürmüş ve bundan dolayı denize ilgi duymaya başlaıştır ardından  giderek denizcilik Kaptan’da bir tutku haline dönüşmüştür, kısacası deniz ile iç içe büyümüştür ve babası ile beraber teknede çalışmaya başlamıştır ardından turizme atılmışlardır.

1990 Yılında kekovanın ilk camlı teknesi olan 10 mt boyundaki Koray isimli tekneyi satın alarak günlük ve saatlik turlar sürdürmüşlerdir. 1995 yılında diğer tekneleri  inşa etmeye başlayarak daha sistemli ve her kesime hitap edebilen turlar yaparak, teknelerimizle Kekova’da tekne turu organizasyonunda geriye dönüşlü bir çok işe imza atmışlardır. Kekova üçağız tekne turu ve çevresinde harika turlar için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle bu turları Dolunay Düğün Organizasyonu gibi firmalarla keyifli düğün gerçekleştiren kişiler balayı için tercih etmektedir.