İstanbul Daily City Tours’u Tanıyalım

istanbul-daily-city-tours-firmasi
istanbul-daily-city-tours-firmasi

Bu büyülü şehirde unutulmaz bir İstanbul Turu sizi bekliyor. İstanbul Daily City Tours’da 30 yılı aşkın tecrübemiz sizlere en keyifli ve en unutulmaz deneyimi sunmamızı sağlıyor .  İstanbul, dünyanın her yerinde eşsiz ve tarih dolu şehirlerden biridir. İki büyük imparatorluğun başkenti olarak, müthiş şehir asla önemini yitirmez ve İstanbul Turları size eşsiz mirası keşfetme fırsatı verir.

Boğaziçi’nde bir gezintiye çıkmak, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Boğaziçi Köprüsü, Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı ve 19. yüzyıl ahşap konakları gibi Asya ve Avrupa kıyılarını süsleyen muhteşem manzaraları görme şansı verecektir . İstanbul’daki turlara katıldığınızda, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin yeniden canlandığını hissedeceksiniz. Bu içerikle Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii vb .’de kalacağınız an sizi geçmişe götürecektir. Deneyimli tur rehberlerimiz ile memleketinizde olduğunuz gibi hissedileceksiniz.

Profesyonel olarak düzenlenen gezi turlarımız bir anı olacak, asla unutamayacaksınız!

Size Ne Sunuyoruz?

• 30 yıllık deneyim

• Deneyimli ve lisanslı rehberler

• Çok iyi Organize profesyonel hizmet

Garantili kalkışlar rehberli grup ve özel İstanbul Turları , Boğaz Yolcu Turları , Özel İstanbul Turları , Sahil Gezileri, Boğaziçi Akşam Yemeği Turları, Özel Yat Kiralama, Kapadokya Turları, Efes ve Pamukkale Turları.

Size 30 yıllık deneyim, Deneyim ve Lisanslı Tur Rehberleri İngilizce, İspanyolca, Almanca, Arapça, Fransızca, İtalyanca,

Uygun fiyatlarla profesyonel hizmetler.

İçtenlikle,

İstanbul Günlük Şehir Turları

Popüler Seyahat Ekibi

İletişim bilgileri

İstanbul Tours

Adres: Tekstilkent B9 Blok
Oruçreis Mahallesi, İSTEK No: 14, 34235 Esenler / İstanbul
Telefon Numarası: +90 533 582 66 69 E-Mail: info@istanbuldaily-citytours.com