İnşaat Demiri Firması Gürşah

İnşaat Demiri Firması Gürşah
İnşaat Demiri Firması Gürşah

Geçmişten günümüze insanlar olumsuz çevre şartlarından korunabilmek için çeşitli yapılar inşaat etmiş ve etmeye devam etmektedir. Günümüzde daha az yer kaplayan yerleşim alanlarını çok daraltmadan dikey olarak yükselen yapılar kullanılmaktadır. Bu yapılar daha estetik ve mühendislik açısından önemli bir konumdadır. Yüksek yapıların gerek yük durumları gerekse depreme karşı sağlamlığının korunması konusunda beton ve çelik kullanımı oldukça önemlidir.

İnşaat demiri, betonun çekme gerilimlerini ve kayma problemlerini karşılamak amacıyla betonarme yapılarda beton içerisine yerleştirilen ve özel olarak şekillendirilmiş çeliğe nervürlü inşaat demiri denir. Demir yer kabuğunda en çok bulunan metallerden biridir. Demir metalleri demir cevherinden elde edilmekte ve doğada nadiren elemental halde bulunmaktadır. Metalik demir elde etmek için cevherdeki maddeleri kimyasal indirgeme yolu ile uzaklaştırılması gerekir. Demir aslında büyük ölçüde karbonlu bir alaşım olarak kabul edilebilecek olan çelik yapımında kullanılmaktadır. İnşaat demiri, inşaat yapımında kullanılan en önemli malzemelerdendir.

Bu alanda bir firmaya ihtiyacınız var ise  İnşaat Demiri Ankara Gürşah demir Firması aradığınız firma olabilir işini bilgi birikim ve yılların vermiş olduğu deneyimin ışığında yapan firma alanının uzmanlarından.

İLETİŞİM:

GÜRŞAH DEMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ
100.Yıl Bulvarı
1234.sokak No:26
Ostim/ANKARA
0312 385 39 33
0312 354 65 03
info@gursahdemir.com
gursah@gursahdemir.com