İnşaat Demiri Ankara

inşaat demiri
inşaat demiri

Gürşah Demir Ankara firması, tüm yeniliklere açık bir şirket olarak, inşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübesini, bilgi ve tecrübelerimiz ile birleştirerek siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Ürün Çeşitliliği geniş yelpazede bir çok farklı üretim yapmakta olup bunlar ; Nervürlü İnşaat Demiri, Demir Sac, Nervürlü Demir, Köşebent Profil, Ön Gerilmeli Beton Demeti, Çelik Hasır , NPI Demir, NPU Demir, Köşebent, Aşınmaya Dayanıklı Sac, Siyah Boru, Galvanizli Boru, Siyah DKP Sac, Kangal Demir, Çelik Lama vb. demir ve çelik gibi çeşitleri oluşmaktadır.

Müşterilerin istek ve önerileri dikkate alınıp hızlı nakliyat ve kaliteli ürün üretimi hedefimizdir Siz değerli müşterilerine de bu sektörde hizmet vermekten mutluluk duyuyorlar.

Firma, yenilikçi üretim anlayışıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine daha kaliteli ürünleri daha ekonomik ve hızlı yöntemlerle sunmayı daima prensibi olarak benimsemiştir.

Müşterilerinin taleplerini daima en kısa zamanda, pratik yöntemlerle karşılamak. En önemlisi de; bizim için her şeyden önce gelen müşteri memnuniyetini, ahlaklı ve ödün vermediğimiz dürüstlük ilkemizle sonuçlandırmaktır.

Firmaların ihtiyaçlarını anında karşılayan çözüm üreten lider bir firma anlayışı ile büyümeye devam eden bir firmadır.

Ürettikleri Ürünlerin daima arkasında duran Firmanın Ürün yelpazesi oldukça geniştir peki nedir bu ürünler biraz içeriklerinden bahsedelim.

Nervürlü Demir: İnşaat Demiri, betonarme binalarda kayma ve çekme gibi problemleri karşılamak amacı ile beton içine yerleştirilen, özel şekillendirilmiş çeliğe inşaat demiri adı verilir. Standart olarak 12 metre boyunda üretilir. Yüzeyindeki nervürler soğukta burularak imal edilir. Avantajlı tarafı betondan sıyrılarak çıkma olasılığı çok çok düşüktür. Kötü yanı ise betonun içinden onu yararak çıkmasıdır.

Köşebent Profil:

Köşebent Demir, Yapılarda olsun ve bunun gibi pek çok alanda kullanılan hemen hemen her türden binanın ve çelik konstrüksiyonların içinde bulunan ve aslında hepimizin gördüğü fakat adını bilmediği demirlerden birisidir.

Günümüz yapı ve yedek parça sektörünün gelişmesiyle, bu alanda ihtiyaçlarda da büyük oranda artış görülmüştür. Bu ihtiyaçları karşılamak ve bir nebzede olsa dayanıklılığı, kaliteyi ve iş gücünü hafifletmek amacıyla NPI Profil Demirler üretilmiştir. NPI demirler, NPU demirlerin çift taraflısı olarak da bilinmektedir.

Kullanım alanları: Az ve çok katlı bina ve işyerlerinin yapımında ile her türlü çelik konstrüksiyonların korkuluk sağlamlaştırılması ve bunun gibi oluşumlarda da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra makine ve tarım aletlerinin yapımında da büyük rol oynayan NPI Profil Demirler kullanıldığı her alanda kalite ve dayanıklılığı arttırmıştır. NPI demirlerinin üretiminde uyulan standartlar, 80/400 mm aralığında ve 6 mt boyunda uygun ebatlardır.

Hasır Çelik: Geniş aralıklı dikey ve yatay betonarme elemanların teçhizat malzemesidir. Soğuk çekilerek mukavemeti arttırılmış ve biçimlendirilmiş çelik çubukların birbirine nokta kaynağı ile milimetrik hassasiyette bağlanmaları ile imal edilirler.

Detaylı olarak İncelemek isterseniz sitenin https://www.gursahdemir.com/ web sayfasına girip ayrıntıları okuyabilirsiniz.