Evdema Evden Eve Nakliyat Firması

Evdema Evden Eve Nakliyat Firması
Evdema Evden Eve Nakliyat Firması

Evdema Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı alanında büyük başarılara imza atmış olan Evdema nakliyat ile profesyonel taşımacılık uluslararası arenada da sürdürülmektedir. 1970 yılından beri dünyanın her tarafına hizmet veren Evdema nakliyat, İstanbul´un en önemli uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak tüm dünya tarafından bilinmektedir. Ülkemizin her yerinde önemli adımlar atan Evdema nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile herkes tarafından büyük taktir almaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini uluslararası arenaya taşımıştır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetler

Evdema nakliyat, uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerini büyük bir titizlik ile tecrübeli elemanlarının eşliğinde sürdürmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde firmamız tüm eşyalarınızı (beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya, koltuk vb.) detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize götürüp yerleştirmektedir. Tüm bu hizmeti sunarken ALLİANZ güvencesi ile hareket etmektedir. Bu şekilde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız aynı zamanda sigorta hizmetlerinin süresini arttırarak evinizin eşyalarını teslim aldıktan sonra da sigortayı devam ettirmektedir. Yani yerleşene kadar eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalıdır. Bu yüzden sonradan oluşabilecek bir problemde firmamız hızlı bir şekilde size yardımcı olmaktadır.

DÜNYANIN HER YERİNDE EVDEMA NAKLİYAT

“Evden Eve Tüm Dünyaya” sloganı ile harekete geçen firmamız, hızlı, güvenli ve titiz bir şekilde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz yere taşımacılık hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir. Firmamız aynı zamanda yarı devlet sistemi ile çalıştığı için gümrük olsun veya farklı bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde Türkiye hükümeti aracılığı ile çözmektedir. Bu denli kurumsal bir taşımacılık şirketi ile çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Taşımacılık alanında kaliteli bir kimlik kazanan firmamız Türkiye´nin bir çok yerinde tanınmakta ve güven duyulmaktadır. Bu güveni 40 yıldır ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerinde de göstermeye çalışan firmamız büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Tüm sosyal sitelerinde firmamız hakkında bahsedilen övgü dolu sözlerden aldığımız sonuç Evdema ailesi olarak bizi mutlu etmektedir. Evdema nakliyat ile yapacağınız taşımacılık hizmetlerinde maddi imkansızlıkları düşünmenize gerek yok. Firmamız dededen aldığı nasihat ile bu yola çıkarak taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin paradan önce geldiğidir. Çünkü biliyoruz ki müşteri kazandıkça para da kendiliğinden gelecektir.