Delta Parke

delta-parke
delta-parke

Delta Parke, 1998 yılından günümüze parke sektörünün öncülerinden olmuştur. 2005 yılında Çamsan Entegre A.Ş. Ana Bayiliğini alan firmamız, stok gücünü de arttırarak Anadolu Yakasının en güçlü parke firması olmayı başarmıştır.

Bünyemize kattığımız farklı parke markaları ve parke çeşitleri ile geniş bir kitleye hitap edebilmekteyiz. Uygun fiyatlı laminat parkeden lüks sınıfa, ahşap yüzeye sahip lamine parkeden tamamı ahşap masif parkeye kadar her segment için müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.

Güven ve Kaliteyi her koşulda ilke edinen firmamız, İnşaat sektörünün öncü projelerine hizmet vermekten onur duymaktadır. Müşterilerimizin evlerine misafir olarak gittiğimiz her işimizde güler yüzlü bir vedalaşmayı kendimize görev edindik.

Bu ilkeler ışığında konut veya ofis projelerinize, dairelerinize, ofislerinize ve destek sağlayabileceğimiz her alandaki işlerinize montajlı ya da ürün temini olarak hizmet sunmaktayız.

Delta Parke Çamsan Entegre Ana Bayii

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1978 yılında faaliyete geçen ve Türkiye’de ilk kez MDF, MDFLAM ve Laminat Parke ürünlerinin üretimini gerçekleştiren firmadır.

Yıldız Entegre; evrensel kalite ve standartlarda hizmet veren, orman ürünleri sektörünün öncü, Türk sanayisinin ise lokomotif kuruluşlarından biridir. Varioclick, Terraclick ve Smartclick, Yıldız Entegre A.Ş.’nin laminat parke markalarıdır.​

SUNFLOOR –
Mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu, ham ve melamin kaplı yonga levha, parlak panel, MDF, laminat parke, tezgah, kapı paneli ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik katma değerli ürünler üreten Kastamonu Entegre, 1 milyar euro konsolide cirosuyla, sektöründe Türkiye’de 1’inci, Avrupa’da 4’üncü, dünyada ise 7’inci sırada yer alan global bir güçtür.

ŞERİFOĞLU –
1967 yılından bu yana, gerçek ahşap deyince, akla ilk gelen markadır Şerifoğlu.
Düzce merkezli olarak kurulan, masif parke üretimi ile başlayan yolculuğuna bu konuda kazandığı birikim ve tecrübesini katarak Avrupa’nın en çok tercih edilen ürünü olan lamine parke ile devam ederken, ahşaptan hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Kaliteli ve birbirinden güzel markadaki laminat parkeleri Yener Laminat Parke Beykoz ve Anadolu Yakası’nın tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.