Başarı Halı Yıkama Firması

başarı halı yıkama
başarı halı yıkama

Başarı Halı Yıkama İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan Ataköy semtinde yer alan konusunda uzman kadrosu ve %100 Müşteri memnuniyetiyle hizmet veren ve Doğru hizmeti, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda, en uygun fiyatla sunan bir firma olarak
Halılarınızı servis araçlarımızla, görevli elemanlar tarafından belge karşılığı teslim alınıp ve etiketlenir ve fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama-temizleme, kurutma işlemi bitirilen halılar ambalajlı olarak sizlere teslim amacıyla görevli eleman aracılığıyla müşterilerine teslim etmektedir.

Başarı Halı Yıkama; Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexlerinizi veya halılarınızı, yerinde önce tozunu alarak, daha sonra köpüğü halıya yedirerek fırçalama yapılmaktadır ve varolan inatçı lekeler çıkartılmakta daha sonra yüksek devirli vakumlama yapılarak halı veya halıflexteki şampuan ve sabun alınmaktadır. Son aşamadaisee; sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Evlerde kullanılan hertürlü; Battaniye, Koltuk, Yorgan, Stor Perde, Profesyonel Temizlik Hizmetleri vermekle birlikte evlerinizden alınan ürünleri önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlar Ve Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim eder.

Başarı Halı Yıkama; İstanbul’un birçok semtine en kaliteli hizmeti vermekte ve Yeri Ataköy de olmasına rağmen Anadolu Yakasında; Ataşehir,,Beykoz, Üsküdar Halı Yıkama Olarak Hizmet Vermektedir.
Garantili halı ve koltuk yıkama, koltuklarınız evinizde, iş yerinizde profesyonel uzman kadromuzla kısa sürede ilk görünümündeki gibi tertemiz ve hijyenik olmasını garanti eder…