Bakırköy Kiralık Araç Ofisi Hakkında Bilgi

Bakırköy Kiralık Araç Ofisi Hakkında Bilgi
Bakırköy Kiralık Araç Ofisi Hakkında Bilgi

Bakırköy Kiralık Araç ofisi Beydağı Motors; uzun yıllardır araç kiralama sektöründe kalitesi ve uygun fiyatlarıyla adını duyurmayı başarmıştır. Sektörün öncü firmalarından olması kişiler tarafından sürekli tercih edilme sebebi olmuştur. Aynı zamanda ekonomik, orta sınıf, lüks ve spor araçları bulunmaktadır. Ayrıca şirketlere filo kiralama olarak da hizmet vermektedir.

Kısa süreli araç sahibi olmak isteyen kişiler araç kiralayarak araba ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Araç kiralarken yapılması gereken tek şey ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidip aracı seçtikten sonra kiralama sözleşmesinin imzalanması gerekir. Aracı kiralamadan önce iç ve dış kontrolünü yapmanız, araçla ilgili detaylı bilgileri almanız gerekir.

Beydağı Motors Firması

Beşiktaş kiralık araç firması olarak bilinen Beydağı Motors; kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Her talep ve ihtiyaca yönelik araçları incelemek için Beydağı Motors’un web sitesini inceleyebilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Size özel fırsatlar için müşteri temsilcileri ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL
GSM:
0532 630 44 67
Tel:
0212 570 74 44
Eposta:
beydagimotors@gmail.com

Bakırköy Kiralık Araç Ofisi

Bakırköy Araba Kiralama ofisi Beydağı Motors Bakırköy Sahili’nde yer almaktadır. Kişilerin istek ve talepleri doğrultusunda her zevke uygun araç modelleri ile sizlere ekonomik araç kiralama hizmeti vermektedir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede kısa süreli olarak araca ihtiyacı olan kişiler Beydağı Motors ile irtibata geçip araç kiralama hizmetinden faydalanabilmektedir. Günübirlik turlarınızda yada şehir dışı gezilerinizde araç kiralamak sizler için oldukça konforlu olacaktır. İstediğiniz yerde mola verebilir, ulaşacağınız şehri yada çevre şehirlerini doyasıya gezebilirsiniz. Bir çok firma sahibi ise firmalarına araç satın almak yerine filo kiralama hizmetinden yararlanmayı tercih etmektedir. Çünkü araç kiralamak satın almaya göre daha ucuzdur.

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir.  Çünkü hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.