Arçelik Beylikdüzü Servis Hizmetleri

Arçelik Beylikdüzü Servis Hizmetleri
Arçelik Beylikdüzü Servis Hizmetleri

Yaşanan beyaz eşya arızalarını gidermekte profesyonel yaklaşımı ve deneyimli ekibi ile önde gelen teknik servislerin arasında yer alan arçelik beylikdüzü servisi, Beylikdüzü ilçesinin tüm bölgelerine ve Beylikdüzüne yakın mesafede bulunan ilçelere de en etkin teknik servis çözümlerini sunmaktadır.

İstanbul’da Arçelik, Beko, Altus beyaz eşyalarını kullanan, Beylikdüzü ilçesinde en doğru, güvenilir ve hızlı hizmetleri sağlamak. Tamir veya onarım işlemi gerçekleştirilen beyaz eşya aletlerinin tekrar ilk günkü performansını kazanmasına yardımcı olmak. Olası ciddi arıza sorunlarının önüne geçerek, iş güvenliğine önem vermek. Bu bağlamda, teknolojik ve yenilikçi yaklaşımları Arçelik Beylikdüzü Servis Hizmetleri sektörüne kazandırmak.

Müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak, müşteriler ile daha etkili iletişim kurmak ve sorunlarıın daha açık bir dil ile açıklanmasına yardım etmek. Teknik servis hizmeti sunulan müşterilerin şikayetlerini ve önerilerini dikkate almak. Sıfır hata payı ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmek.

Arçelik Teknik Servis İletişim Bilgileri
0212 676 46 46
0212 541 18 16
0532 473 54 41

Adres: Gültepe Mah. 1005 Sk . No:5
Küçükçekmece / İSTANBUL