Ankara Dershane ile Lgs

Ankara Dershane
Ankara Dershane

Ankara Dershane Türkiye ‘nin en kaliteli sınavlara hazırlık eğitimlerini vermektedir. Lgs Hazırlık, Ayt hazırlık ve de Tyt hazırlık eğitimlerinin dışında okul sınavlarına yardımcı olmak üzere birebir özel dersler de verilmektedir. Özel olarak verilmekte olan dersler Matematik, Fizik ve Kimya dersleridir. İşinde deneyimli ve Ankara ‘nın en eğitmenlerinden ve bilgi birikimlerinden Tyt Kursu aracılığı ile faydalanabilmeniz mümkündür.

Üniversite hazırlık eğitimleri lise son ve mezun durumunda olan öğrenciler için farklı gün ve saatlerde yapılmaktadır.  Mezun olan öğrenciler müsaitlik sebebi ile hafta içi eğitim almakta ve bu sayede haftasonu oluşacak öğrenci yoğunluğu azaltılarak derslerden alınan verimler daha da artırılmaktadır.

Dershane ücretleri için şirketin müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara’da yaşayıp eğitim alan öğrenciler il dışında bir fakülteye yerleştiklerinde apart, yurt veya ev arayışında olacaktır. Ankara’ya gelen öğrenciler için de sorun aynıdır. Eğer Ankara’da bir fakülteye yerleştiyseniz yakın bir yurt arıyorsanız Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz.