Albaylift Asansör Hakkında

Albaylift Asansör Hakkında
Albaylift Asansör Hakkında

Albaylift Asansör Hakkında bilgi almak için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Teknolojik Asansörler

Albaylift, faaliyete geçtiği günden günümüze değin kaliteli ve güvenilir bir şekilde asansör hizmetleri sunmakta olan bir şirkettir.  Sağlamış olduğu bu asansör hizmetlerini sıralayacak olursak; yük asansörü, araç asansörü, engelli lift ve asansörü, makaslı yük platformu, katlı otoparktır. Aynı zamanda döner tabla platformu, personel yükseltici platformu, insan asansörleri, araç platformu hizmetleridir. Bu sayede her türlü ihtiyaca yönelik asansörler üretmektedir. Aynı zamanda özel ölçü asansör uygulamaktadır.

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/İSTANBUL

Albaylift Asansör Hakkında

Araç platformu, araçlarınızın özellikle katlı otoparklarda hızlı ve güvenilir bir şekilde katlar arasında taşınması işlemini sağlamaktadır. Her geçen gün insan sayısının artmasıyla doğru orantılı olarak ihtiyaç duyulan araç sayısı da artmaktadır. Bu doğrultuda araç sayısının da artması ile birlikte katlı otoparklar inşa edilmiştir. Katlı otoparkların inşa edilmesi ile de araç asansörlerine ihtiyaç duyulmuştur. Bu sebeple araç asansörleri üretimi yapmakta olan birden fazla şirket kurulmuştur.

Yük asansörlerinin kapıları ihtiyaçlarınıza göre özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği olacak şekilde üretmektedir. Aynı zamanda yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Yük ve araç asansörlerinin üretiminde zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Albaylift Asansör’ün yük asansörü ve tüm hizmetleri için  hemen tıklayın.