Sct İstanbul Böcek İlaçlama

istanbul-bocek-ilaclama
istanbul-bocek-ilaclama

SCT Ümraniye Böcek İlaçlama;  Böcek İlaçlama Sektörünün en iyileri en yenilikçi problem çözme anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilere Hizmet İlkeleri

Haşere ilaçlama servisi Müşterilerimiz hangi Hizmeti almak istiyorsa uygun çözümler bulmak.

Müşterilerimizi varlığımızın en önemli nedenlerinden biri olduğunun farkındayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman dinler ve çözüm odaklı ilerleriz  doğru tespitlerle onlara gösterdiğimiz özeni hissettirebiliriz.

Ürünümüzü veya hizmetimizi sattıktan sonra da memnuniyetinin devam etmesi için satış sonrası hizmetlerimiz devam etmektedir.

Sadece ürün ve hizmet sunmanın yetmeyeceğini her zaman farkındayız, Müşterilerimize daima büyük bir saygı duyar ve özen gösteririz.

Haşere İlaçlama Servisimiz

Müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve beklentilerini karşılamak için en üstün ve mükemmel hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Fark yaratmak, büyümek ve kar etmek için müşteri memnuniyetinin şart olduğunu benimsemekteyiz.

Hizmet kalitemizin ve Müşterilerimizin hizmet beklentilerini  karşılamanın ötesinde, üstün performans göstermeyi hedeflemekteyiz.

Tüm Müşterilerimizin, koşulsuz olarak kaliteli hizmet alma hakkına sonuna kadar saygı duymaktayız.

İstisnasız tüm Müşterilerimiz karşısında hizmet kalitemizden taviz vermemeyi temel ilke olarak benimsemekteyiz.

Müşterilerimizin duygu ve düşüncelerini anlamamız gerektiğinin bilinciyle görevimizi yapmaktayız.

En yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve bağlılık oluşturmak

Müşterilerimizin Sürekliliğini esas alarak hizmet vermekteyiz memnuniyetini yükseltmek ve bizleri tavsiye etmesini sağlamak tek temennimiz

Böcek İlaçlama Hizmetlerini Sunarken Dikkat ettiğimiz Hususlar.

Müşterilerimize,doğru ürün ve hizmeti, doğru fiyattan, doğru zamanda, doğru satış ve hizmet kanalından sunmayı amaçlarız.

Müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak tespit eder, kendisi için en doğru kararı verebilmesine yardımcı olacak doğru ve eksiksiz bilgiyi veririz.

Müşterilerimizin ayrıca sormasını beklemeden, gerekli detayları içeren tüm bilgileri, eksiksiz ve doğru olarak anlatmamız gerektiğini biliriz.

İhtiyaçları tam olarak karşılayacak ve uzun süre memnuniyeti sağlayacak ürün ve hizmetlere her zaman öncelik veririz.

Müşterilerimize ihtiyacından daha fazla sayıda ürün ve hizmet satmayız.

böcek ilaçlama servisi Müşterilerimizin görüşleri;

Müşterilerimizin, kullandıkları ürün ve hizmetle ilgili olarak şikayetlerini iletme hakkı olduğunu bilir ve bu hakka saygı gösteririz.

Şikayetleri birer “armağan” olarak algılar ve her şikayetten ders çıkarmaya özen gösteririz.

Müşterilerimizin problemlerine çözüm getirecek ürünleri, taleplerini beklemeksizin sunmayı hedefleriz.

Henüz müşteri şikayetine neden olmasa bile, karşılaştığımız sorunların kalıcı çözüm alternatiflerini üretmek için büyük çaba göstermekteyiz.

Yerine getiremeyeceğimiz sözü vermez, verdiğimiz sözlerimizin arkasında durmaktayız.

Sözlerimizi ve taahhütlerimizi zamanında yerine getirir, gecikmeden doğan problemlerin sorumluluklarını da üstleniriz.

Müşterilerimizin görüşleri ve şikayetleriyle öncelikli olarak ilgilenmekteyiz.

Şikayet konusunu takip eder ve şikayetin giderilmiş olmasından emin olmaktayız.

Kendimize ulaşan bir şikayetin çözümünden ilk sorumlu kişi olduğumuzu bilir, problemin çözümü için derhal girişimde bulunmaktayız.

Hiçbir koşulda başarısızlığa bahane bulunmamaktadır, hatayı başkasında değil, önce kendimizde aramaktayız Hatalardan ders alınması gerektiğini farkında olup ona göre hareket etmekteyiz.

Kurumsal değerlerimiz

Müşterilerimizin gözünde saygınlık kazanmayı ve bu saygıyı her zaman korumayı temel amaçlarımızdan biri olarak benimsemekteyiz.

Rakiplerimiz ile sektörde saygı çerçevesi içerisinde rekabet yapmaktayız herkes sektörünün en iyisi olmak için savaşıyor bunun farkındayız ve firmamızı en ileri düzeye taşımak için elimizden geleni yapmaktayız.

Hiçbir zaman kurum, görev, ünvan ya da iş tanımımızı bahane ederek Müşteri memnuniyeti ilkelerine aykırı davranmamaktayız.

Durum ve koşul ne olursa olsun müşteri memnuniyetinin sağlanması için Profesyonel bir uzman ekip ile çalışmaktayız.

Doğru ve zamanında bilgilendirme

Müşterilerimizin bilinçsizliği konuya hakimiyeti olmadığı zamanlarda bunu fırsat bilmez, kar amacı güderek Müşterilerimize eksik ya da yanlış bilgi vermemekteyiz.

Kalite ve hizmet anlayışımızı Müşterilerimizle paylaşmaya özen göstermekteyiz.

Özenli yaklaşım Sergileme

Her zaman güler yüzlü, saygılı ve nazik davranmaya büyük önem gösteririz.

Görevimiz ne olursa olsun, her zaman Müşteri odaklı çalışmaktayız.

Müşterilerimize özel ve önemli olduklarını hissettirmeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizle ilgilenemediğimiz durumlarda sıraya alır ne zaman dönüş yapılacağı hakkında bilgilendirme mutlaka yapmaktayız. Firma olarak İyi bir dinleyici profili oluşturur öncelik olarak sizlerin ne istediğini benimseriz. Müşterilerimiz genç yaşlı statü sahibi veya değil bizler için fark etmez saygı çerçevesi içerisinde konuşurken sözünü kesmez, tüm dikkatimizi onlara vererek ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya çalışır ve uygulama alanında expert yaparız.

Çalan bir telefonu açtığımızda, iletilecek konunun sorumluluğunu üstlendiğimizi kabul ederiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde karşılar sunduğumuz hizmetin aksamaması için gerekli planlamayı yapar, öncelikleri belirleriz.

Sunulan ürün ve hizmetler konusunda bilgi sahibi olup, kendimizi sürekli geliştirmek ve yetkinliğimizi artırmak için çalışmaktayız.

İlaçlama Yapılan alana hangi uygulamanın yapılacağı yer hakkında fikir sahibi olabilmek adına bahçe mi sık çim ekili alan mı yoksa ev mi, mobilya veya diğer eşyalarda sarılımı bodrum damı ilaçlama yapılacak böcek türü hakkında hem sizlere kaliteli hizmet ve En uygun fiyatı verebilmek adına araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile ekspertiz hizmeti de vermekteyiz.